Telefon/Fax:

(083)378-45-17

SP Rossosz blisko finału ogólnopolskiego

„Z Podwórka na Stadion”

We wtorek 12 kwietnia br. w Zamościu z ponad 90 drużyn wyłoniono piłkarskich mistrzów województwa lubelskiego w kategoriach U-10
i U-12. W zakończonym finale wojewódzkim XVI edycji Turnieju
„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” drużyna dziewcząt
z Rossosza w kategorii do 10 lat w meczu o wejście do finału Turnieju, pomimo przewagi nad rywalem, uległa SP Modliborzyce 1:0.
Następnie w szóstym kolejnym meczu pewnie pokonała SP nr 2 Bełrzyce 3:0 i ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Skład drużyny Alicja Bujnik, Zofia Dymowska, Julia Oniszczuk, Wiktoria Józefaciuk. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Paulina Zieniuk, Wiktoria Wiczuk oraz Oliwia Czech, która została wybrana najlepszym bramkarzem całego Turnieju. Pierwsze miejsce przypadło UKS „Niedźwiadek Chełm”, który będzie reprezentował województwo lubelskie w finale ogólnopolskim 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.